2 بازیکن استقلال در لیست نهایی کی روش برای جام جهانی

6 بازیکن استقلال به اردوی تیم ملی دعوت شدند تا شانس خود را برای همراهی تیم ملی در جام جهانی 2022 قطر امتحان کنند. سید حسین حسین، ابوالفضل جلالی، صالح حردانی، مهدی مهدی پور، مهدی قیدی و محمد محبی به تیم ملی استقلال دعوت شده اند و هر کدام از این بازیکنان شانس متفاوتی برای حضور در جام جهانی دارند. در بین استقلالی های دعوت شده به نظر می رسد شانس حسینی و عشق بیش از دیگران باشد. اما تا زمان اعلام هر احتمال لیست نهایی وجود دارد و در این میان آسیب های احتمالی نیز در تصمیم گیری ها نقش خواهد داشت.

سید حسین حسین

دروازه بان استقلال فصل گذشته بهترین بازیکن لیگ بود و این فصل هم شروع خوبی داشت. حسینی از نظر آمادگی در جایگاهی قرار دارد که می تواند پیام نیازمند رقیب خود را پشت سر بگذارد و به یکی از دروازه بانان استقلال تبدیل شود. حسینی برای رسیدن به این هدف باید چه در تمرینات تیم ملی و چه در بازی های لیگ عملکرد درخشانی داشته باشد. احتمالا با تیم ملی به جام جهانی خواهد رفت چرا که کی روش در دوره های قبلی مربیگری هم به تیم ملی دعوت شده بود.

ابوالفضل جلالی

با حضور امید نورافکین، احسان حاجی صفی و مهرداد محمدی در تیم ملی شانس چندانی برای صعود به جام جهانی وجود ندارد. جلالی اما باید از فرصتی که کیروش در اختیارش قرار داده نهایت استفاده را ببرد. او در فصل جاری شروع امیدوارکننده ای داشت اما حضور در لیست نهایی تیم ملی عملکرد متفاوتی می طلبد و جلالی باید چهره قابل اعتمادی در خط دفاعی تیم ایجاد کند چرا که کی روش به شدت بر ویژگی های مدافعان دفاعی تاکید دارد.

صالح حردانی

اگر رامین رضاییان به تیم ملی دعوت نمی شد، صالح حردانی در کنار صدیق محرمی قطعا جام جهانی می شد اما بازگشت رامین کار را برای همه بازیکنان این پست سخت می کند. حردانی در بازی های اخیر استقلال نیز جایگاه خود را در ترکیب اصلی از دست داده و در این پست بازی می کند. بدون شک ادامه این روند حق مدافع را حفظ نخواهد کرد و شاید او زودتر از این مدت از لیست مدعیان سفر جام جهانی خارج شود.

مهدی مهدی پور

بعید است کی روش با توجه به سوابق تاکتیکی او در فوتبال ایران بخواهد به سبک مهدی پور بازیکنانی را وارد میدان کند اما در هر صورت مهدی پور نمی تواند نگاه بدبینانه ای به آینده خود در تیم ملی داشته باشد. او بازیکنی با کیفیت است و شاید خودش را تحت تاثیر قرار دهد. مهدی پور باید در لیست بازیکنان استقلالی تیم ملی قرار بگیرد که شانس متوسطی برای حضور در جام جهانی دارند.

مهدی قیدی

شاید دلیل علاقه شدید هواداران استقلال این باشد که او قطعا در لیست نهایی قرار دارد اما کی روش چندان علاقه ای به بازی با بازیکنان فانتزی ندارد و ترجیح می دهد در پست هجومی بازیکنانی را در کنار خود داشته باشد که از کیفیت بدنی مطلوبی برخوردار باشند. بشن. مربی برای رسیدن به جام جهانی باید در تمرینات آمادگی بیشتری نسبت به همتایان خود داشته باشد و از تک لوکیشن های بازی های تدارکاتی نهایت استفاده را ببرد.

محمد محبی

شاید بعد از سید حسین حسین، او خوش شانس ترین بازیکن استقلال برای صعود به جام جهانی باشد. محبی قد و اندام مطلوبی دارد و از فاکتور بازی در اروپا نیز بهره می برد. او بازیکن باکیفیتی است که در آخرین نمایش با استقلال عملکرد قابل قبولی داشت. احتمال راهیابی تیم ملی به جام جهانی بسیار زیاد است، البته باید به ترافیک سنگینی که در خط حمله وجود دارد نیز توجه کرد.

ورزش ایران

Cole Rasmussen

متخصص ترم بیکن عاشق معمولی قهوه. علاقه مند به مسافرت هاردکور ماون اینترنتی جذاب و ظریف. دانشجو.

تماس با ما