You’re خوش آمدید. 8 قابل توجه نکاتی درباره خرید بک لینک

این شبکه ها غالبا سرویس خود را با عنوان شبکه های وبلاگ خصوصی (Private Blog Networks) تبلیغ می کنند، اما این یک دروغ است! یکی از اشتباهات رایج در سئو این است که تصور کنید این پیوند ها فقط برای موتور های است درحالی که تئوری پیوند این است که کاربر را به مکانی که لازم دارد هدایت کند. از ایجاد لینک های زیاد به صورت ناگهانی خودداری کنید. سرویس دهندههای بک لینک رایگان یا خریداری شده، از بدافزارها و ویروسها و تروجانها استفاده میکنند تا برای وب سایت مورد قرارداد خود، ترافیک ایجاد کنند. که از سایت شما نیز بازدید کنند. به این معناست که بک لینک به آدرس وب سایت اصلی نیست، اما پس از باز شدن دامنه اول، آدرس عوض میشود و به این صورت ترافیک کاذب تولید میشود. روبرو شدن با بک لینکهای این چنینی، جلوهگر یک برند نامعتبر که از رشد صادقانه برخوردار نیست، میباشد. زمانی که ارزش برند و وب سایت شما بررسی میشود، اولین قدمهای این تحقیق، جستجو و مشاهده بک لینکهای وب سایتتان میباشد.

کاهش اعتبار برند با خرید بک لینک! به بیان سادهتر، یک لینک داخلی، لینکی است که به صفحه دیگری از همان سایت اشاره دارد. این موضوع از دلایل مهم در میزان تاثیر و اعتبار بک لینک میشود. امروزه برای این که سایت شما به صفحه یک گوگل بیایید باید بک لینک زده شود و بدون بک لینک نمی توانید رشد خوبی داشته باشید. البته رتبه بندی گوگل فقط با توجه به لینک دهی نیست ولی بدون لینک دهی هم نمیشه از یک سایت در کوتاه مدت انتظار رتبه خوبی رو داشت. اکنون که می دانید بک لینک ها مهم هستند، چگونه می توانید لینک های دیگر را به سایت خود بیاورید؟ اعتبار بخشیدن به محتوا: سعی کنید یک محتوای یونیک را با ایده های خود تولید کنید تا مخاطب را کنجکاو و جذب کنید. خیلی ها این دغدغه را دارند که آیا با لینک دادن به رقبا مشکلی برایشان پیش می آید یا خیر ؟

در این مزارع به یکباره تعداد بالایی لینک برای یک سایت خریداری می شود که در ابتدای راه شاید به نظر خوب باشد ولی در ادامه و با قطع این مزارع لینک گوگل به سرعت متوجه جعلی و اسپم بودن لینک ها شده و به سرعت با سایت برخورد می کند. در ادامه آموزش لینک سازی خارجی در سایت روش های لینک بیلدینگ خارجی را برای شما شرح خواهیم داد. لینک سازی خارجی ( https://xseo.ir ) یا بک لینک (Backlink) یکی از روشهای اصلی بهینه سازی موتور جستجو است. به عنوان مثال، خرید بک لینک از وب سایتی با محتوای مجلات زرد و بومی، ارجاع معتبری نخواهد بود. https://xseo.ir/link-building/ که یک وبسایت، آدرس صفحه شما را در سایت خود قراردهد، بهگونهای که با کلیک بر روی آن آدرس به صفحه وبسایت شما هدایت شود، آن آدرس بهعنوان یک بک لینک درنظر گرفته میشود. سئو یا بهینهسازی وبسایت، شامل توسعه و ویرایش مطالب موجود در خود سایت و اچتیامال و برنامهنویسی و همچنین ارتباط بین کلمات کلیدی و حذف موانع مربوط به فعالیتهای نمایهسازی در موتور جستجو و ترویج یک سایت، برای افزایش تعداد لینکدهنده یا لینکهای ورودی و دیگر تاکتیکهای جستجوگرها است.

Th​is da ta has been gener᠎at​ed by ​GSA Co nt᠎en t Generato r DEMO !

در واقع، خرید بک لینک میتواند هزینههایی که برای طراحی سایت انجام شده را از بین ببرد. سرویس دهندههای خرید بک لینک یا بک لینک رایگان راهکارهای متعددی ارائه میدهند. آنها این کار را با متن و لینکهای پنهان، تیترهای بیربط و جعلی یا کلیک کردن ناخواسته انجام میدهند. پیدا کردن بک لینکها کار بسیار سادهای است؛ کافیست با جستجو توسط ابزاری مثل SEMRush یا سرویسهای مشابه، از چنین اطلاعاتی آگاه شد. یکی دیگر از اشتباهات رایج مخصوصا وقتی بودجه برای خرید بک لینک کم باشد، این است که سئوکار یا صاحب وب سایت، تصمیم به خرید رپورتاژ میگیرد. https://xseo.ir/link-building/ لینک سایتی در لیست اسپم قرار بگیرد، به شدت از اعتبارش کم میشود و این آسیب جدی به ارزش یک سایت وارد میکند. دریافت بک لینک تنها از یک سایت و با یک روش اثربخشی لازم را ندارد. گاهی اوقات خرید بک لینک یا استفاده از بک لینکهای رایگان، اعتبار یک سایت را بسیار کاهش میدهد. به همین دلیل، بهتر است برای انتشار رپورتاژ آگهی از پلتفرمی مانند پلتفرم «نشریلا» استفاده کنید که محتوای مناسب رپورتاژ آگهی را با هزینهای مقرونبهصرفه تولید و منتشر میکند. دلیل ارجاع دادن به یک سایت در سایت دیگر را متوجه میشوند.

Emerson Brooks

گورو تلویزیون. حل کننده مشکل علاقه مندان به وب. ماون مسافرتی بی عذرخواهی تنظیم کننده.

تماس با ما