Verizon داده های نامحدود را برمی گرداند

داخل آزمایشگاه تست دستگاه Verizon

Verizon (VZ) یک طرح داده نامحدود را برمی گرداند.

از دوشنبه، مشتریان Verizon می‌توانند داده‌ها، گفتگو و پیامک نامحدودی را با قیمت 80 دلار دریافت کنند.

این شرکت می‌گوید طرح جدید مقدماتی همچنین شامل حداکثر 10 گیگابایت استفاده از هات اسپات تلفن همراه و همچنین تماس و ارسال پیامک به مکزیک و کانادا است. همچنین به مشتریان اجازه می‌دهد تا ویدئوهای HD نامحدود را پخش کنند، و این امر با مخالفت با روش بحث‌برانگیز T-Mobile در کاهش کیفیت ویدیو برای برخی از مشتریان داده نامحدود خود، مخالفت می‌کند.

اگرچه طرح جدید Verizon “سرعت LTE سریع” را نوید می دهد، اما کسانی که از داده های زیادی استفاده می کنند ممکن است آسیب ببینند. این شرکت گفت که پس از استفاده مشتری از 22 گیگابایت داده در یک خط در طول هر چرخه صورت‌حساب، «ممکن است در صورت ازدحام شبکه، استفاده را پشت سر سایر مشتریان در اولویت قرار دهد». این به یک روش استاندارد در تمام شبکه هایی تبدیل شده است که برنامه های داده نامحدود ارائه می دهند.

موارد مرتبط: T-Mobile و Sprint برنامه‌های داده «نامحدود» جدیدی را ارائه می‌کنند – به نوعی

ورایزون برای اولین بار در سال 2011 نسخه برنامه استفاده نامحدود خود را به دنبال تصمیمات مشابه سایر اپراتورهای بزرگ بی سیم حذف کرد.

اما شرکت ها به طور پیوسته چنین طرح هایی را احیا می کنند.

Verizon اولین بار در تابستان گذشته برنامه های استفاده از داده خود را با ارائه یک طرح جدید “Safety Mode” بازنگری کرد. این امر از نظر فنی به مشتریان امکان دسترسی به داده‌های نامحدود را می‌دهد، اما پس از اینکه داده‌های اختصاص داده شده خود را مرور می‌کردند، در معرض سرعت پایین ملاس قرار می‌گرفتند.

AT&T به طور مشابه هزینه های اضافی را برای مشتریان در ماه سپتامبر حذف کرد. مانند Verizon، AT&T سرعت مشتریان را پس از رسیدن به محدودیت داده در برنامه های خود کاهش می دهد. این شرکت اوایل سال گذشته برنامه‌های نامحدودی را ارائه کرد، اما فقط برای خانه‌هایی با سرویس تلفن بی‌سیم AT&T و تلویزیون DirecTV یا U-Verse در دسترس است.

در همین حال، رقبا تی موبایل (TMUS) سوگند اسپرینت (اس) پیشنهادات خود را برای جذب مشتریانی که به دنبال طرح‌های “داده نامحدود” هستند، ارائه کردند.

تقریباً تمام متروهای نیویورک خدمات تلفن همراه دارند

آگوست گذشته، Sprint شروع به ارائه طرحی برای ارائه مکالمه نامحدود، متن و داده های پرسرعت به مشتریان با قیمت 60 دلار برای خط اول، 40 دلار برای خط بعدی و 30 دلار برای هر خط اضافی تا 10 دلار کرد.

طرح T-Mobile که در همان روز Sprint اعلام شد، برای خط اول 70 دلار در ماه، خط دوم 50 دلار و خطوط اضافی تنها 20 دلار، حداکثر تا هشت خط، هزینه دریافت کرد.

CNNMoney (نیویورک) اولین بار در 12 فوریه 2017 منتشر شد: 19:03 ET

Yareli Estes

دانش آموخته مواد غذایی هاردکور. حلال مشکل لاعلاج متعصب الکل متخصص توییتر پیشرو پرشور اینترنت.

تماس با ما