A – Z از خرید بک لینک

لینکهای دریافتی: در واقع لینکهایی از دیگر وبسایتها به سایت شما هستند؛ اصطلاحاً به این نوع لینکها بک لینک (backlink) نیز گفته میشود. لینکهای خروجی: در واقع لینکهایی برای دیگر وبسایتها هستند که شما در سایت خود قرار میدهید. میتوان گفت اين نوع لينک ها از نظر گوگل طبیعی تر هستند، چرا که شما به عنوان یک کاربر در این نوع سایت ها ثبت نام میکنید و یک لینک هم در قسمت پروفایل خود به سایت مورد نظر میدهید. بعلاوه در محتوای یک طراحی سایت سلسله مراتب ایجاد می کند. درگذشته گوگل بیش از ۱۰۰ لینک را نمی توانست جستجو کند اما در حال حاضر چنین نیست. پس از اینکه در تولید محتوا به موفقیت رسیدید حال می توانید اسلایدهای کوتاه برای توضیح محتوای خود و انتشار آن در اسلایدشیر و یا با ایجاد ویدئویی کوچک در یوتیوب و حتی تصاویر بسیار جذاب و اینفوگرافیکی در پینترست محتوای تولید شده را به اشتراک بگذارید. حال که با محتوای خود لینکهای ارزشمندی را ساختهاید میتوانید بک لینکهای بیشتری نیز دریافت کنید. این به شما امکان می دهد تا تجزیه و تحلیل کنید که به کدام صفحات در سایت شما پیوند داده می شود، چه متنی در پیوند ها استفاده می شود و کیفیت کلی دامنه های لینک دهنده به چه شکل است.

لینک سازی خارجی نیاز به زمان و بهبود کیفیت محتوای سایت شما دارد بنا بر این استفاده از این راهبرد زمانی که سایت شما به صفحه اول گوگل ارتقا نیافته مفید نخواهد بود. وبلاگهایی هستند که به شما امکان دریافت بک لینک رایگان را از طریق درج محتوا را فراهم میکنند. در بعضی از سایت ها مثل ویرگول، امیگو، بلاگفا، طرفداری، مداد و بامداد به شما اجازه انتشار محتوا را میدهند که میتوانید محتوای مد نظر خود را در آنها ایجاد کنید و با انکرتکست مختلف و مناسب به صفحه مورد نظر لینک دهید. در این نوع لینک ها که شما میتوانید در سایت هایی که بصورت فرومی و یا انجمن های پرسش پاسخ هستند ثبت نام کنید و آدرس سایت خود را در آن قرار دهید. فرض کنيد مقاله ای براي وب سايت خود نوشته ايد که از لحاظ کيفيت و محتوا عالي است، کاربران نيز با خواندن آن رضايت کافي از آن را دارند.  Article has ᠎be᠎en g ener ated by G SA C ontent Gener᠎at᠎or D emover​si on!

اگر در زمینه ای مخصوص و خاص مشغول به فعالیت هستید نیاز است که افراد صاحب نام در آن زمینه را پیدا کنید و یک مصاحبه با او ترتیب دهید این مصاحبه میتواند به صورت تلفنی و یا حضوری باشد سپس میتوانید متن این مصاحبه را در سایت خود قرار دهید مطمئن باشید چیزی نمیگذرد که آوازه ایشان افراد زیادی را به سمت سایت شما می کشاند. بسیاری از دوستان من در حوزه آموزش حرفه ای سئو فقط به موارد on-Page سئو می پردازند و مدام از این مسئله صحبت می کنند که لینک سازی دیگر نیاز نیست و از این جور صحبت ها! در لینک های نوفالو خزنده های گوگل به صفحات مقصد منتقل میشوند، ولی بدون این که اعتباری منتقل کنند. بنا بر گفته کارشناسان ارزش لینک های بلاگی کم شده است ولی برای طبیعی جلوه دادن نزد گوگل خیلی خوب و تاثیر گذار است. علاوه بر این، به دست آوردن لینک خارجی دشوارتر از لینکسازی داخلی است. در سایت ایکس سئو : سفارش لینک سازی هايی که خود کاربر دست به کار شده و با روش های مختلفی از سايت ديگران به سايت خودش لينک ایجاد میکند.

این نکته را به یاد داشته باشید که از لینکهای خود به طور طبیعی استفاده کنید، بنابراین باید از تکرارهای غیر ضروری و درج اجباری اجتناب شود. همیشه به دنبال خرید بک لینک تضمینی و معتبر باشید. یعنی باید برای خرید بک لینک از سایت های قوی و معتبر وقفه ایجاد کنیم؟ همانطور که گفتیم، لینک بیلدینگ باید در وبسایتهای معتبر و پربازدید صورت بگیرد تا جواب مناسبی به شما بدهد. اگر نمیتوانید رقبا شما در چه وضعیتی از نظر لینک بیلدینگ هستند و دوست دارید بک لینک رقبا را آنالیز کنید، مقاله آموزش آنالیز بک لینک رقبا را مطالعه کنید. همانطور که میدانید لینک بیلدینگ یکی از فاکتورهای مهم در سئو سایت است. خیلی از کاربران خواهان خرید بک لینک قوی هستند. این بک لینکها نباید از سایتهای اسپم بیایند، نباید تعداد لینکهای خروجی آن سایت بسیار زیاد باشد، نباید از سایتی با اعتبار بسیار پایین که شبیه اسپم است بیاید، نباید سایت لینک دهنده با سایت شما از نظر ارتباط موضوعی خیلی غریبه باشد و… لينک خارجي External link يکي از مهمترين عوامل تاثير گذار در بحث افزایش رتبه های سايت است.

Kaia Lambert

گیمر. طرفدار رسانه های اجتماعی متخصص وب Wannabe. متعصب آبجو ارتباط دهنده. کارآفرین. گیک زامبی شیطانی. طرفدار پرشور تلویزیون عاشق بیکن غیرقابل درمان.

تماس با ما