نماینده مجلس: رئیس مجلس در مقابل انتقادات و تمجیدهای نمایندگان فیلترینگ فقط سکوت کرد.

غلامرضا نوری غزلجه عضو کمیسیون کشاورزی مجلس شورای اسلامی گفت: در حوزه ای که سرمایه گذاری زیادی کرده ایم و خود را تشویق کرده ایم یعنی استارتاپ ها و شرکت های دانش بنیان در وضعیت منفی قرار داریم.

به درخواست النا در ادامه گزیده ای از گفتگوی نوری قزلجه را می خوانید:

  • من از آقای رئیس جمهور درخواست کردم با توجه به اینکه شورای عالی فضای مجازی در حال حاضر اینترنت و فضای مجازی را تحت کنترل دارد و با قوانین جدیدی که تصویب شده تقریباً تکمیل شده است و ریاست ایشان مورد احترام رئیس جمهور است. سریعترین اینترنت ممکن دو ماه پیش کمک کردند و حداقل وضعیت عادی قبلی را بازگرداندند، اما در این مورد خاص سکوت کردند و به این درخواست پاسخ ندادند.
  • البته در حین گفتگو یکی از همکارانم نظر مخالف داشت و با این عنوان که «جوانان کشور را از دست فضای مجازی آزاد کردید» از اقدام شجاعانه دولت و آقای رئیس جمهور تشکر کرد. آقای رئیسی در این زمینه هیچ نظری مبنی بر رد یا تایید این روابط نداشتند و سکوت کردند.
  • امیدوارم بازرگانان و همچنین مردم را درک کنند و آسیب و آسیب بیشتری به کیشور در این منطقه وارد نکنند. امیدوارم علاوه بر تقویت بسترهای داخلی، امکان دسترسی و گردش آزاد اطلاعات را فراهم کنند، اکنون برخی داخلی ها نیز دچار سردرگمی و مشکل شده اند.
  • ما علاوه بر تقویت بسترهای داخلی، منتظر بازگشت اینترنت به شرایط عادی هستیم و تاکید می کنم که هرگز طرفدار قلدری سایبری نیستیم و علاقه مندیم که مانند بسیاری از کشورها، حتی برخی کشورهای اسلامی که قوانین و مقررات وضع شده، بیایید قانون داشته باشیم، اما با قوانین اینترنت و ارتباط با دنیا سازگار نیست.
  • با این تعاملات می توانند اهداف و برنامه های خودشان، منافع مردم و امنیت خودشان را در فضای مجازی دنبال کنند و با تعرفه ها بسترهای داخلی را تقویت کنند.
  • به جز اصلاحاتی که تعاملی و در رأس آن به رسمیت شناختن رسمی حق اولیه مردم برای دسترسی به اینترنت با سرعت بالا و دسترسی آسان و کم هزینه خواهد بود.
  • این باید توسط قانون ابلاغ شود و در چارچوب آن به موضوعاتی مانند امنیت کاربران و مسائل امنیتی کشور نیز رسیدگی شود و همه این دغدغه ها برطرف شود. اما اگر تعمیر و نگهداری به همان سبک و سیاق و فقط برای انسداد و آنچه اکنون با آن مواجه هستیم انجام شود قطعاً جوانان متضرر خواهند شد.

Makayla Massey

کاشف برنده جایزه کل معتاد زامبی. متعصب فرهنگ پاپ بی عذرخواهی. تواهولیک.

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyخبربهترین اکستنشن مژه اصفهانبهترین مشاور کنکوربهترین سالن زیبایی تبریزGuide to buying household appliancesدانشگاهdigital currency channelبهترین سالن زیبایی اصفهانdigital currency tutorial