فروش بزرگ روزهای پس انداز Flipkart در 11 مارس آغاز می شود: تخفیف های برتر را بررسی کنید | اخبار فناوری

دهلی نو: در 11 مارس، Flipkart قرارداد Big Saving Days خود را خواهد داشت. آیفون 14، آیفون 14 پلاس، Nothing Phone (1)، پیکسل 6a و سایر گوشی‌های هوشمند محبوب همه در طول این فروش که از 11 مارس شروع می‌شود و تا 15 مارس ادامه خواهد داشت، تخفیف داده می‌شوند. علاوه بر این، Flipkart پیشنهادات و تخفیف‌های انحصاری ارائه خواهد کرد. به دارندگان کارت های بانک ICICI.

Flipkart چندین معامله را در وب سایت به اشتراک گذاشته است، حتی اگر این پیشنهادات را عمومی نکرده باشد. (همچنین بخوانید: مهلت پیوند کارت Aadhaar-PAN به زودی به پایان می رسد: این کار را قبل از 31 مارس انجام دهید یا با این عواقب روبرو شوید)

Flipkart Big Saving Days برای آیفون 14 و آیفون 14 پلاس معامله می کند

فروش Flipkart Big Saving Days احتمالا منجر به کاهش قابل توجه قیمت برای آیفون 14 و آیفون 14 پلاس خواهد شد. طبق تیزرهای منتشر شده، قیمت آیفون 14 ممکن است بین 60.09 تا 69999 روپیه باشد. (همچنین بخوانید: تبلیغ هولی بهارات ماتریمونی جرقه‌هایی را ایجاد می‌کند، شرکت به دلیل آسیب رساندن به احساسات مذهبی با مشکل مواجه می‌شود، توییتراتی فراخوان بایکوت می‌کند)

آیفون 14 پلاس نیز با قیمت کمتر از 80000 روپیه در جریان فروش Flipkart در دسترس خواهد بود. آیفون 14 در حال حاضر با قیمت 71999 روپیه در Flipkart عرضه می شود که کمتر از قیمت اصلی دستگاه یعنی 79999 روپیه است. اما، می توانید تخفیف های بانکی و پیشنهاد مبادله را در حین فروش ترکیب کنید تا هزینه گوشی هوشمند را به 60000 روپیه کاهش دهید. آیفون 14 با این قیمت یک دزدی واقعی است.

قرارداد Flipkart Big Saving Days در Nothing Phone 1

در طول این رویداد، تلفن معروف Nothing (1) با تخفیف های شدید ارائه می شود. نسخه پایه 128 گیگابایتی این گوشی هوشمند اکنون با قیمت 27999 روپیه عرضه می شود، اما در حین فروش، می توان با ترکیب تخفیف های بانکی و معاملات مبادله ای، قیمت را به 25000 روپیه کاهش داد.

معامله واقعی روی Nothing Phone هنوز توسط Flipkart منتشر نشده است. فروش به محض نهایی شدن قرارداد آغاز می شود.

قرارداد بزرگ Flipkart Big Saving Days در Google Pixel 7

Pixel 7 اخیراً با قیمت 59999 روپیه فهرست شده است، با این حال، در فروش آتی Flipkart Big Saving Days به کمتر از 50000 روپیه تخفیف داده خواهد شد. هرکسی که به سری پیکسل 7 علاقه مند است اکنون شانس فوق العاده ای برای دریافت تخفیف عالی دارد.

Flipkart Big Saving Days در Google Pixel 7 Pro

Pixel 7 Pro نیز در حین فروش با هزینه کمتر عرضه خواهد شد. با این حال، میزان دقیق این تخفیف هنوز اعلام نشده است. این یک فرصت فوق‌العاده برای هر کسی است که می‌خواهد گوشی خود را با هزینه کمتر ارتقا دهد، زیرا هر دو گوشی هوشمند دارای ویژگی‌ها و عملکرد درجه یک هستند.

Olive Herman

سفر نینجا. زامبی نرد. متخصص فرهنگ پاپ معتاد آبجو ماون وب کارشناس مغرور غذا تنظیم کننده. دردسر ساز. خالق مشتاق

تماس با ما