(عکس) هاچ بک کوچک برقی «کیا ری» با چهره های جدید!

فرارو-در سال 2011، شرکت کیا موتورز اولین خودروی الکتریکی خود را با نام “کیا ری” روانه بازار کرد. این خودروساز اکنون قصد دارد دومین فیس لیفت این خودروی الکتریکی را در کره جنوبی به نمایش بگذارد.

لطفا فرار کنید کیا ری 2023 یک خودروی شهری مدرن و کوچک است که 3595 میلی متر طول، 1595 میلی متر عرض و 1700 میلی متر ارتفاع دارد. این هاچ بک دارای یک جلوپنجره بازطراحی شده است که شبیه یک «مغز ببر» است که لوگوی شرکت روی آن حک شده است.

چی

چراغ های جلو خودرو کاملا تغییر کرده است. این لامپ ها اکنون بیشتر عمودی هستند و احتمالاً لامپ های میزبان خواهند بود. کیا 2023 که فقط یک فیس لیفت است و نه یک خودروی نسل بعدی، به جز رینگ های آلیاژی جدید و شیک، همان ویژگی های خارجی مدل قبلی را دارد. چراغ های عقب کاملا عوض شده. قطعات تزیینی مشک براق که در سراسر در کشیده شده است، تغییرات محسوسی را در قسمت عقب خودرو ایجاد کرده است.

چی

فضای داخلی تغییر چندانی نکرده است و به راحتی می توان دریافت که این خودرو مدتی است که در بازار حضور داشته است. خوشه دیجیتال خودرو مهمترین تغییرات را داشته است. این دستگاه اکنون به صفحه نمایش رنگی 4.2 اینچی مجهز شده است. داشبورد این خودرو بسیار مدرن تر از جدیدترین محصولات به نظر می رسد. همچنین لازم به ذکر است که “RE” اولین خودروی الکتریکی تولیدی است که در سال 2011 به عنوان جایگزینی بدون آلایندگی برای مدل ICE با موتور 1.0 لیتری سه سیلندر بنزینی عرضه شد.

چی

منبع: insideevs

Gabriel Osborne

شیطان متعصب توییتر. حشره پرشور اینترنت. مبشر وب. ماون آبجو. پیشگام موسیقی.

تماس با ما