تسدین قوه جدایه از ایرانسل بری ایندی‌باکشی به جامی

دستیار جمعی و پیشگیری از وقوع جرم قوه قضاییه با حضور در ساختمان اصلی ایرانسیل و دیدار با مدیرعامل ایرانسیل بر توسعه همکاری های متقابل با هدف ارتقای کیفیت خدمات رسانی به مردم تاکید کرد.

به گزارش روابط عمومی ایران، دکتر اصغر جهانگیر، معاون جامعه و پیشگیری از وقوع جرم قوه قضائیه، عصر امروز یکشنبه 17 فروردین 1401 به همراه جمعی از مدیران این پشتیبانی از جمله دکتر رضا مسعودی فر معاونت اجتماعی. ، دکتر محمدرضا قنبری، مدیر برنامه ریزی، مطالعات جامعه و جرم شناسی دکتر اسماعیل حسن زاده، مدیر مشارکت های مردمی و صندوق های جمعی، دکتر حسین پورمند، مدیر پیشگیری از وقوع جرم، اسماعیل نوروزی، مشاور عالی، و اکبر تهرانی، دبیر ارتقای آگاهی حقوقی و اطلاع رسانی، بازدید از ساختمان مرکزی ایران و دیدار و گفتگو با دکتر بیژن عباسی، مدیر عامل و جمعی از دستیاران و مدیران بخش های مختلف ایرانسل با آخرین اقدامات و فعالیت های ایرانسل در توسعه و توسعه این شرکت آشنا شدند. زیرساخت شبکه ملی اطلاعات و ارائه خدمات دیجیتال.

در این نشست تاریخچه شکل گیری ایرانسل و وضعیت ارتباطات سیار در ایران قبل و بعد از تاسیس ایرانسل و همچنین گزارشی از وضعیت پوشش شبکه ایرانسل در نسل های مختلف ارتباطی، توسعه صنعت و تحول دیجیتال مبتنی بر نسل پنجم شبکه تلفن همراه (5G) و سرمایه گذاری در کسب و کارهای دانش بنیان و دیجیتال در ایران ارائه شد.

تشریح اقدامات انجام شده در مرکز بهره برداری شبکه (NOC) و «سیستم تعمیر و نگهداری دیجیتال» ایرانسیل و همچنین اقدامات اولین و بزرگترین اپراتور دیجیتال ایران در ارائه خدمات دیجیتال به مردم و ایجاد زنجیره خدمات دیجیتال در ایران. ایرانسیل برای توانمندسازی کسب و کارهای دیجیتال، باز هم از این بازدید متشکرم.

فعالیت های ایرانسیل در زمینه پایداری و سرمایه گذاری جمعی و جایگاه ایرانسیل به عنوان “موفق ترین پروژه ارتباطی در ایران” و همچنین دستاوردهای ایرانسیل در زمینه تحقیق، توسعه و بومی سازی از جمله به قوه قضائیه کمکی جمعی گزارش شد.

در این جلسه راهکارهای سازمانی ایران و همچنین اقدامات ایران به ویژه در فرآیندهای تحقیق و تفحص قضایی، ابلاغ و آگاهی عمومی در زمینه پیشگیری از وقوع جرم و تلاش برای رفع نواقص احتمالی در فرآیندهایی که پتانسیل لازم را دارد. زمینه های سوء استفاده از مجرمان بررسی و تبیین خواهد شد

مراسم تقدیم توسط ایرانسیل

مدیرعامل ایرانسل: سرمایه ایرانسل الگویی برای توسعه تجارت است

مدیرعامل ایرانسل در این جلسه گزارشی از برنامه ایرانسل برای توسعه عرضه تجاری نسل پنجم تلفن همراه در ایران و چشم انداز ایرانسل برای تحول دیجیتال و همچنین اقدامات ایرانسل برای توسعه ارتباطات روستایی و ارائه اینترنت پرسرعت در ایران ارائه کرد. این مناطق

وی با بیان اینکه بیش از نیمی از ترافیک دیتای کشور در شبکه ایرانسل است، به توسعه سریع شبکه جامع تلفن های پنج نسل با ایرانسل در سراسر کشور اشاره کرد و گفت: 5G بستر تحول دیجیتال در کشور است. ، زیرا کیفیت تجربه مشترک بالاست همچنین خدمات دیجیتالی را به سازمان ها و کارخانه های مختلف ارائه می دهد.

عباسی همچنین به فعالیت های ایران در زمینه تحقیق، توسعه و بومی سازی و برنامه پنج ساله ایران در این زمینه و همچنین حمایت ایران از بومی سازی مودم های خانگی و قدردانی از وزارت صمت اشاره کرد. برای این اقدامات، به عنوان نمونه ای از بومی سازی موفق و نیاز به توسعه بیشتر pish эn rond، او تاکید کرد.

وی با بیان اینکه سرمایه گذاری های ایرانسل می تواند الگویی برای توسعه کسب و کار باشد، به سرمایه گذاری اولین و بزرگترین اپراتور دیجیتال ایران در شرکت اسنپ اشاره کرد که منجر به گسترش خدمات این شرکت شده است. ، از رانندگان تاکسی آنلاین گرفته تا اپلیکیشن اسنپ، با طیف وسیعی از خدمات به شهروندان

مدیرعامل ایرانسل همچنین حوزه تولید محتوا را یکی از ظرفیت های مفقوده در کشور دانست و با بیان اینکه یکی از رسالت های همه ما گسترش و افزایش کمی و کیفی در این حوزه است، تصریح کرد: محتوا غنی و متناسب با فرهنگ ایرانی-اسلامی و همچنین می تواند تأثیر اجتماعی و فرهنگی داشته باشد و اگر از نظر توسعه کسب و کار به آن نگاه کنیم، تأثیر اقتصادی دارد.

تسدین قوه جدادیه از ایرانسل

ایران یک راهنمای دائمی

در این جلسه معاونت جامعه و پیشگیری از وقوع جرم قوه قضاییه ضمن تشکر از دکتر عباسی ارد و مدیران ایران سلول که با هدف کمک به مردم همکاری خوبی با قوه قضاییه داشته اند، گفت: اقدامات انجام شده توسط ایران سلول در حوزه اطلاع رسانی و آگاهی عمومی از اقدامات تیم مدیریت برای پیشگیری از وقوع جرم، نتایج و اثرات مفیدی که داشته است تشکر می کنم.

وی با اشاره به پیشرفت های فنی و تغییر ماموریت ها و دگرگونی نهادها در دنیای مدرن افزود: باید به دنبال کاهش اثرات منفی فناوری های روز اجتماعی و فرهنگی باشیم و اگر مراقب نباشیم فرصت ها در این فضای مدرن تبدیل می شود. به تهدیدات.

جهانگیر تصریح کرد: گروه هایی مانند ایرانسیل با حضور خود در جامعه امروزی نقش فرهنگ جیبی، معلم همیشگی و راهنمای همیشگی مردم را ایفا می کنند و این وضعیت به حدی افراد را تحت تاثیر قرار داده است که مثلا در یک خانواده. به کاتر ایکین به تلفن‌مره، والدین حتی غیبت را هم حس نمی‌کنند.

وی تصریح کرد: همه ما علاوه بر وظیفه تخصصی خود وظیفه داریم با آسیب های اجتماعی با هدف کاهش شکاف نسلی موجود مقابله کنیم و نباید تصور کرد که تنها امثال صدا و سیما و نهادهای فرهنگی در این زمینه پاسخگو هستند. وی تاکید کرد: کارهای خوبی در این زمینه وجود دارد که همه عرصه ها از جمله در ایران تکمیل شده است، اما ابعاد هجمه فرهنگی به ارزش ها آنقدر سنگین است که اگر وارد عرصه نشویم در قالب جهاد ما موفق نمی شویم.

مجموعه دستیار قوه قضائیه نیز با تاکید بر لزوم افزایش اقدامات انجام شده برای پیشگیری از وقوع جرائمی از جمله کلاهبرداری و… ارائه خدمات می باشد.

Brendon Rice

نادر موسیقی لاعلاج. خالق تایید شده متعصب تلویزیون پیشگام غذا. یک قهوه ساز به طرز خشمگینی فروتن.

تماس با ما