بی‌بی‌سی اعضای مرد کارمند خود را پس از گزارش پرداختی برای تصاویر جنسی تعلیق کرد

بی‌بی‌سی، پخش‌کننده عمومی بریتانیا، روز یکشنبه پس از گزارشی در روزنامه سان مبنی بر اینکه یک مجری مرد ناشناس ده‌ها هزار پوند به شخصی در ازای «عکس‌های غیرمستقیم جنسی» از سن 17 سالگی به او پرداخت کرده است، یک کارمند مرد را تعلیق کرد. “

سان مجری را شناسایی نکرد و بی بی سی هم کارمند تعلیق شده را شناسایی نکرد.

بی‌بی‌سی در بیانیه‌ای که این تعلیق را اعلام کرد، گفت که این شرکت «در ماه می از شکایتی مطلع شد» و «اتهامات جدیدی در روز پنجشنبه با ماهیت متفاوتی به ما ارائه شد».

این شرکت گفت: «بی‌بی‌سی هرگونه اتهامی را جدی می‌گیرد و ما فرآیندهای داخلی قوی برای مقابله فعالانه با چنین اتهاماتی داریم. امکان اثبات حقایق به منظور اطلاع رسانی مناسب مراحل بعدی مناسب.

بی‌بی‌سی گفت انتظار دارد «در روزهای آینده» به‌روزرسانی‌هایی را ارائه کند و هیئت مدیره بی‌بی‌سی به‌روز نگه داشته می‌شود.

وزرای دولت گفتند که بی بی سی باید به سرعت در تحقیقات خود عمل کند، اما همچنین خواستار احتیاط شدند.

“ما باید به یاد داشته باشیم که یک جوان در مرکز این موضوع وجود دارد که انواع احساسات را احساس می کند و احتمالاً بسیار بسیار مضطرب خواهد بود، بنابراین، لطفاً، باید آن شخص را در ذهن خود نگه داریم و در حال بحث و گفتگو باشیم. این” او گفت ویکتوریا اتکینز، وزیر خزانه داری

لوسی فریزر، وزیر فرهنگ، رسانه و ورزش روز یکشنبه گفت او با مدیر کل بی بی سی صحبت کرده بود در مورد اتهامات

“با توجه به ماهیت اتهامات، مهم است که اکنون به بی بی سی فضایی داده شود تا تحقیقات خود را انجام دهد، حقایق را مشخص کند و اقدامات مناسب را انجام دهد.” او در توییتر گفت. “من به روز می شوم.”

بی بی سی در ماه های اخیر با بحران های دیگری نیز مواجه بوده است.

گری لینه‌کر، مجری مطرح ورزشی، در ماه مارس به دلیل انتقاد از سیاست‌های مهاجرتی بریتانیا از کار تعلیق شد و باعث شورش کارکنان شد که برای مدت کوتاهی پخش‌کننده را در هرج و مرج فرو برد.

ریچارد شارپ، رئیس بی‌بی‌سی، در ماه آوریل به دلیل نقشی که در تنظیم وام نزدیک به یک میلیون دلاری برای بوریس جانسون در زمان نخست‌وزیری داشت، استعفا داد.

ITV، بزرگترین شبکه تبلیغاتی در بریتانیا، همچنین موضوع رسوایی اخیر یکی از ستاره های اصلی آن بود. فیلیپ شوفیلد، 61 ساله، مجری سابق ITV که یکی از برجسته ترین شخصیت های تلویزیونی بریتانیا بود، ماه گذشته پس از اعتراف به رابطه با مرد بسیار جوان تری که در همان برنامه کار می کرد، از سمت خود استعفا داد.

ده رسانه های اجتماعی در آخر هفته، مجریان برجسته بی بی سی این موضوع را تکذیب کردند آنها موضوع بودند از اتهامات گزارش سان.

آقای. لینکر، مجری ورزش، روز شنبه گفت: “از ناامید کردن متنفران متنفرم اما این من نیستم.”

Markus Saunders

درونگرا. نینجا دارای گواهی فرهنگ پاپ. نویسنده. مدافع غذا عاشق موسیقی پرشور.

تماس با ما