بسیجی کازرونی بر اثر اصابت چاقو جان باخت

یک جوان شیرازی عصر یکشنبه با ضربات چاقو جان باخت.

به گزارش ایرنا، بهروز نبیی عضو پایگاه مقاومت بسیج ولی عصر(عج) مسجد صاحب الزمان کازرون شامگاه پنجشنبه پس از برگزاری مراسم عزاداری در حوالی مسجد مورد حمله با چاقو قرار گرفت و با آن مرحوم وداع کرد.

مدیر ارشد اداری شهرستان کازرون از کشف قتل روز جمعه و دستگیری قاتل این جوان در کمتر از یک ساعت خبر داد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی پلیس، گروهبان «اسماعیل زوریان» گفت: حوالی ساعت 2200 روز پنج شنبه 19 شهریورماه با اعلام مرکز فوریت های پلیسی 110 بر اساس درگیری منجر به فوت جوان 27 ساله، ماموران پلیس آگاهی در حال بررسی موضوع هستند و به محل اعزام شدند.

وی افزود: در تحقیقات انجام شده مشخص شد مقتول (بسیجی 27 ساله) از ناحیه قفسه سینه مورد اصابت چاقو قرار گرفته و بر اثر شدت جراحات وارده کشته شده است.

دسته قاتل

دسته قاتل

این مقام اداری افزود: با توجه به فرار قاتل و همدستش از محل درگیری، ماموران یگان امداد با هماهنگی مقام قضایی تحقیقات خود را برای دستگیری قاتل و علت قتل آغاز کردند. و در کمتر از یک ساعت در یک عملیات غافلگیرانه موفق شدند شناسایی و دستگیری قاتل 15 ساله و همدست 18 ساله اش در یکی از محله های شهر.

مدیر ارشد اداری شهرستان کازرون گفت: متهم به دلیل تحقیقات و ارائه مدارک و مستندات به قتل اعتراف کرد و علت و انگیزه ارتکاب جرم نیز اختلافات قبلی بوده است.

سردار زراعت به شهروندان توصیه کرد در هنگام عصبانیت و عصبی بودن از هرگونه اقدام و تصمیم عجولانه خودداری کنند.

بر اساس این گزارش، قاتل و همدستش پس از تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی تحویل مرجع قضائی شدند.

شهرستان کازرون در 120 کیلومتری غرب شیراز قرار دارد.

Olive Herman

سفر نینجا. زامبی نرد. متخصص فرهنگ پاپ معتاد آبجو ماون وب کارشناس مغرور غذا تنظیم کننده. دردسر ساز. خالق مشتاق

تماس با ما