از “لبخند شیطانی” خورشید تا رعد و برق قرمز، تصاویر ترسناک ناسا | اخبار علم و محیط زیست

ناسا مجموعه‌ای از عکس‌های تازه از خورشید را هفته گذشته منتشر کرد، در حالی که خورشید با یک “لبخند” گسترده روی صورتش دیده می‌شود. خیلی ترسناک؟ رصدخانه دینامیک خورشیدی ناسا خورشید را در حال “خندان” گرفت. تصاویر در پرتو فرابنفش دیده می شدند و بنابراین تصاویر واضح و روشن به نظر می رسیدند.

@NASASun با به اشتراک گذاشتن این تصویر در توییتر نوشت: “بگو پنیر! امروز رصدخانه دینامیک خورشیدی ناسا خورشید را “خندان” گرفت.

این لکه‌های تیره روی خورشید که در نور فرابنفش دیده می‌شوند، به عنوان حفره‌های تاجی شناخته می‌شوند و مناطقی هستند که بادهای سریع خورشیدی به فضا فوران می‌کنند.»

این ماهواره از رصدخانه دینامیک خورشیدی ناسا است، برنامه ای که برای درک تغییرات در خروجی تابش خورشید کار می کند.

همراه با تصاویر خندان خورشید، ناسا همچنین تصاویر شگفت انگیزی از جن های زرشکی که در آسمان چشمک می زند، منتشر کرده است. طوفان سبک مذکور یک پدیده الکتریکی زودگذر است که گاهی اوقات درست پس از برخورد رعد و برق از بالای یک طوفان رعد و برق بیرون می آید.

@NASASun در توییتر پست کرد، “یک برق از رعد و برق سپس بالای طوفان، یک شکل زرشکی به داخل و خارج چشمک می زند. اگر تا به حال یکی را دیده اید، شاهد خوش شانسی هستید که یک جن را ببینید!”

این فلاش های نوری، منظره ای برای مشاهده هستند و کمترین پدیده های الکتریکی در جو زمین هستند که قابل درک هستند.

در روز هالووین، فضانوردان ایستگاه فضایی بین‌المللی نیز لباس‌های مختلفی به تن کردند. این چهار فضانورد با لباس دزدان دریایی، گرگینه ها و دیگر شخصیت های جالب دیده می شوند.

دستگیره رسمی ناسا در توییتر، تصویری را با عنوان، “وقت آن رسیده است که خود را به تن کنید، فضانوردان است! آیا شما، دوستانتان یا بچه هایتان لباس فضایی در این هالووین پوشیده اید؟ آن را با استفاده از #NASACostume با ما به اشتراک بگذارید تا ما ببینیم!”

مردم روی این عکس‌ها غوغا می‌کنند و میم‌ها را به اشتراک می‌گذارند.

Noe Gilbert

علاقه مندان به شبکه های اجتماعی. طرفدار الکل علاقه مند به فرهنگ پاپ مادام العمر. یک آدم فداکار قهوه

تماس با ما