از دست دادن این بازی ویدیویی می تواند برای شما مرگبار باشد! بنیانگذار Oculus مجموعه VR “قاتل” را می سازد که اگر… | اخبار فناوری

دهلی نو: بنیانگذار Oculus چیزی خطرناک در زرادخانه خود دارد. بنیانگذار پالمر لاکی ادعا کرده است که یک هدست واقعیت مجازی ساخته است که در صورت مرگ کاربر در بازی، او را می کشد. لاکی در پست وبلاگ خود گفت که در نیمه راه ساختن یک NerveGear واقعی است. دستگاهی که امواج مایکروویو مرگباری را منتشر می کند که مغز انسان را می کشد. با این حال، از هم‌اکنون این «یک اثر هنری اداری» است که برای تبدیل شدن به واقعیت نیاز به توسعه زیادی دارد. Oculus توسط متا خریداری شد.

همچنین بخوانید | گزارش: شرکت نرم افزاری آمریکایی Salesforce صدها کارمند خود را اخراج کرد

Luckey در پست وبلاگ اطلاع داد که Nervegear قصد دارد به یک دستگاه باورنکردنی تبدیل شود که واقعیت را با استفاده از یک رابط عصبی مستقیم که قادر به کشتن کاربر است، کاملاً بازسازی می کند.

همچنین بخوانید | IPO صنایع شیمیایی آرکئان; GMP، باند قیمت و سایر جزئیات کلیدی را بررسی کنید

او نوشت: “ایده گره زدن زندگی واقعی خود به آواتار مجازی شما همیشه من را مجذوب خود کرده است – شما فوراً خطرات را به حداکثر سطح می رسانید و مردم را مجبور می کنید که اساساً در نحوه تعامل خود با دنیای مجازی و بازیکنان درون آن تجدید نظر کنند.” در وبلاگش

«گرافیک‌های تقویت‌شده ممکن است یک بازی را واقعی‌تر نشان دهند، اما فقط تهدید عواقب جدی می‌تواند باعث شود که بازی برای شما و هر فرد دیگری در بازی واقعی‌تر به نظر برسد. این منطقه ای از مکانیک بازی های ویدیویی است که علیرغم سابقه طولانی ورزش های دنیای واقعی که حول محورهای مشابه می چرخد، هرگز کاوش نشده است. او اضافه کرد.

چطور به این ایده رسید؟

همه چیز از آنجا شروع شد که هزاران نفر از طرفداران Sword Art Online به سراغ او رفتند – از او خواستند تا NerveGear را در واقعیت ایجاد کند. به شدت به او ضربه زد و شروع به کار روی این ایده کرد.

داستان محبوب Sword Art Online چیست؟

Sword Art Online یک سری رمان سبک ژاپنی است که در آن هزاران گیمر VRMMORPG توسط یک دانشمند دیوانه در داخل یک بازی مرگ به دام افتادند که می‌توانست تا پایان بازی از آن فرار کند. اگر نقاط ضربه آنها به صفر می رسید، مغز آنها توسط امواج مایکروویو فوق العاده قدرتمند بمباران می شد و ظاهراً کاربر را می کشد.

Tiana Fitzpatrick

دوست حیوانات در همه جا. متخصص موسیقی برنده جایزه. کافه قهوه. ارتباط دهنده. کاوشگر. متعصب الکل

تماس با ما